درباره ما

ایران او سی آر

ایران او سی آر باهدف پاسخگویی به نیاز فارسی‌زبانان و رفع مشکلات مربوط به تبدیل تصویر به متن (OCR) در سال 1394 بنیان شد. ایران او سی آر با بهره‌گیری از افراد باتجربه در زمینه هوش مصنوعی، پردازش تصویر و پردازش ابری سعی در ارائه سرویسی شایسته فارسی‌زبانان محترم دارد. پس از انجام تحقیقات و مطالعات و رسیدن به نتایج مطلوب، با طراحی و ارائه سرویس در تمامی پلتفرم‌ها در خدمت فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌باشد. واضح است که سرویس‌های موردنظر خالی از اشکال نبوده و همواره نیاز به ارائه خدمات جدید احساس می‌شود. ایران او سی آر مفتخر است که در راه تأمین نیازهای عمومی و اختصاصی شما پذیرای انتقادات و پیشنهاد‌های شما باشد.

توانایی ایران او سی آر

Web Design & Web Development
Mobile Application Development
Cloud Computing
Image Processing

تیم ایران او سی آر


یاسین دهقان نیری

یاسین دهقان نیری

بنیان‌گذار و مدیر پروژه

برنامه‌نویس و طراح سیستم

برنامه‌نویس موبایل

طراح و گرافیست

 


انتخاب ایران او سی آر

ایران او سی آر با ارائه بهترین سرویس و استفاده از جدیدترین متدها سعی در جلب رضایت کاربران فارسی‌زبان دارد. ایران او سی آر با ارائه سرویس تبدیل تصویر به متن در تمامی پلتفرم‌ها سعی در جلب مخاطبین از تمامی اقشار جامعه دارد. سرویس‌های موجود در سایت و ارائه آن به‌صورت اپلیکیشن برای دستگاه‌های آندروید، آی او اس و ویندوزفون بخشی از تلاش ایران او سی آر جهت رفع نیاز فارسی‌زبانان می‌باشد. همچنین شرکت‌ها و ادارات با بهره‌گیری از نرم‌افزار تهیه‌شده برای ویندوز می‌توانند با سرعت بیشتری تبدیل اسناد خود را انجام دهند. برنامه نویسان و شرکت‌های برنامه‌نویسی نیز می‌توانند با استفاده از وب‌سرویس تهیه‌شده، نرم‌افزار کاربردی خود را مجهز به سرویس‌های ایران او سی آر نمایند.

خدمات ایران او سی آر

با عضویت رایگان در وب‌سایت ایران او سی آر می‌توانید تمامی اسناد و مدارک خود را که به‌صورت تصویر یا PDF می‌باشند به متن تبدیل کنید. متن تبدیل‌شده به‌صورت فایل TXT و DOCX در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد.

مشترکین عممومی و اختصاصی می‌توانند با نصب اپلیکیشن مخصوص موبایل به‌صورت آنلاین و از طریق تلفن همراه عکس‌های موجود و گرفته‌شده توسط تلفن همراه را به متن تبدیل کرده و فایل آن را دریافت نمایند.

شرکت‌ها و ادارات جهت سهولت در تبدیل حجم بالای اسناد می‌توانند از نسخه آنلاین تحت ویندوز ایران او سی آر استفاده کنند. این نسخه تمامی مزایای سایت را دارا بوده و قابلیت‌هایی جهت سهولت کار در حجم کار بالا دارد.

برنامه نویسان و شرکت‌هایی که تمایل به استفاده از این خدمات در برنامه‌های خود دارند، می‌توانند با تهیه وب‌سرویس ایران او سی آر از طریق رابط موجود در زبان‌های برنامه‌نویسی، خدمات موردنیاز خود را دریافت کنند.


اشتراک خبرنامه و تخفیفات

ایران او سی آر باهدف پاسخگویی به نیاز فارسی‌زبانان و رفع مشکلات مربوط به تبدیل تصویر به متن (OCR) در سال 1394 بنیان شد. ایران او سی آر با بهره‌گیری از افراد باتجربه در زمینه هوش مصنوعی، پردازش تصویر و پردازش ابری سعی در ارائه سرویسی شایسته فارسی‌زبانان محترم دارد. پس از انجام تحقیقات و مطالعات و رسیدن به نتایج مطلوب، با طراحی و ارائه سرویس در تمامی پلتفرم‌ها در خدمت فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌باشد.