خدمات iranOCR

تبدیل دست‌خط به متن

یادداشت و دست‌خط خود را بر روی هر صفحه‌ی لمسی نوشته و متن تایپی آن‌را دریافت کنید. این خدمات شامل تشخیص دست‌خط فارسی، تبدیل دست‌خط به تایپ، تبدیل دست‌خط به متن، تبدیل دست‌خط به فونت، تبدیل دست‌خط به ورد، تبدیل دست‌خط به تکست، تبدیل دست‌خط به متن تایپ‌شده می‌باشد. با استفاده از نرم‌افزار تبدیل دست‌خط فارسی می‌توانید با نوشتن بر روی هر صفحه‌ی لمسی در ویندوز، اندروید و iOS عملیات تبدیل دست‌خط را انجام دهید.


تبدیل عکس به متن

عکس و اسکن کتاب، اسناد و مدارک خود را به متن تایپی قابل ویرایش تبدیل کنید. این خدمات شامل تبدیل تصویر به متن، تبدیل عکس به متن، تبدیل عکس به نوشتار، تبدیل عکس به ورد، تبدیل عکس به متن تایپ‌شده، او سی آر فارسی، OCR فارسی، تبدیل JPG به Word، تبدیل اسکن به متن، تبدیل اسکن به تایپ، تبدیل اسکن به ورد، تبدیل عکس به TXT، تبدیل عکس به DOCX، تبدیل تصویر به ورد می‌باشد. با استفاده از نرم‌افزار تبدیل عکس و اسکن به متن فارسی می‌توانید متن تایپ‌شده و قابل ویرایش را در کمتر از چند ثانیه دریافت کنید.


تبدیل PDF به متن

انواع فایل PDF را به Word تبدیل کرده و متن قابل ویرایش آن‌را استخراج کنید. این خدمات شامل تبدیل پی دی اف به متن، تبدیل پی دی اف عکس به متن، تبدیل پی دی اف به ورد، تبدیل پی دی اف به تکست، تبدیل پی دی اف به متن تایپ‌شده، تبدیل PDF به متن، تبدیل PDF به TXT، تبدیل PDF به Word، تبدیل PDF به DOCX، تبدیل PDF به متن فارسی می‌باشد. با استفاده از نرم‌افزار تبدیل پی دی اف PDF فارسی به متن فارسی تایپ‌شده قابل ویرایش می‌توانید در کمتر از چند ثانیه متن تایپ‌شده و قابل ویرایش را دریافت کنید.


وب‌سرویس

خدمات iranOCR از طریق وب‌سرویس در هر زبان برنامه‌نویسی در اختیار شرکت‌ها و برنامه‌نویسان می‌باشد. این خدمات شامل وب‌سرویس او سی آر فارسی، وب سرویس Persian OCR، وب‌سرویس Farsi OCR، وب‌سرویس تبدیل عکس به متن، وب‌سرویس تبدیل PDF به متن، وب‌سرویس تبدیل دست‌خط به متن می‌باشد. با استفاده از Web service ایران او سی آر می‌توانید از خدمات تبدیل عکس به متن، پی دی اف به متن و دست‌خط به متن در هر بستر نرم‌افزاری بهره‌مند شوید.


اپلیکیشن‌ ویندوز

ارائه‌ی نرم‌افزار ویندوز برای تشخیص دست‌خط و تبدیل عکس و PDF به متن. این خدمات شامل نرم‌افزار تشخیص دست‌خط ویندوز، نرم‌افزار تبدیل دست‌خط به متن ویندوز، نرم‌افزار تبدیل دست‌خط به متن تایپ‌شده ویندوز، نرم‌افزار تبدیل عکس به متن فارسی ویندوز، نرم‌افزار او سی آر OCR فارسی ویندوز، نرم‌افزار تبدیل اسکن به متن فارسی ویندوز، نرم‌افزار تبدیل عکس به ورد ویندوز، نرم‌افزار تبدیل عکس به Word ویندوز، نرم‌افزار تبدیل پی دی اف به متن ویندوز، نرم‌افزار تبدیل PDF به Word ویندوز، نرم‌افزار تبدیل PDF به متن فارسی برای ویندوز می‌باشد.


اپلیکیشن موبایل

ارائه‌ی اپلیکیشن اندروید و iOS برای تشخیص دست‌خط و تبدیل عکس و PDF به متن. این خدمات شامل اپلیکیشن تشخیص دست‌خط فارسی اندروید و iOS، اپلیکیشن تبدیل دست‌خط فارسی به متن اندروید و iOS، اپلیکیشن تبدیل عکس به متن فارسی اندروید و iOS، اپلیکیشن او سی آر OCR فارسی اندروید و iOS، اپلیکیشن تبدیل پی دی اف به متن فارسی اندروید و iOS، اپلیکیشن تبدیل PDF به Word فارسی برای اندروید و iOS می‌باشد.


خدمات آنلاین

کلیه‌ی خدمات iranOCR از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌های ویندوز، اندروید و iOS (با اتصال به اینترنت) قابل استفاده می‌باشند. این خدمات شامل تشخیص دست‌خط فارسی آنلاین، تبدیل دستخط فارسی به متن آنلاین، تبدیل عکس به متن فارسی آنلاین، تبدیل عکس به ورد آنلاین، تبدیل PDF به DOCX آنلاین می‌باشد.


خدمات آفلاین

کلیه‌ی خدمات iranOCR از طریق اپلیکیشن‌های ویندوز، اندروید و iOS (بدون اتصال به اینترنت) قابل استفاده می‌باشند. با استفاده از خدمات آفلاین ایران او سی آر و خرید لایسنس نرم‌افزار می‌توانید از طریق کامپیوتر، موبایل و تبلت و بدون اتصال به اینترنت از خدمات ایران او سی آر استفاده کنید.


خدمات ویژه (اسکن و ویراستاری)

خدمات ویژه و VIP جهت افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی. انجام کلیه‌ی خدمات اسکن، بازیابی متن، ویراستاری و صفحه‌آرایی از ابتدا تا انتها. خدمات اسکن حرفه‌ای، ویراستاری و صفحه‌آرایی، رسم نمودارها، رسم شکل‌ها، رسم جداول و تایپ فرمول.


همکاری در فروش

با تبلیغ خدمات iranOCR در وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی و جذب مشتری، پورسانت دریافت کنید. این خدمات برای تمام مشترکین ایران او سی آر فعال می‌باشد و می‌توانید با استفاده از آن به کسب درآمد بپردازید.


ایمیل‌سرویس

خدمات تبدیل عکس و PDF به متن را در ایمیل خود تجربه کنید. با استفاده از این سرویس می‌توانید با ارسال ایمیل حاوی فایل عکس یا PDF، فایل DOCX و TXT متن تایپ‌شده قابل ویرایش را در ایمیل خود دریافت کنید.


اشتراک خبرنامه و تخفیفات

ایران او سی آر باهدف پاسخگویی به نیاز فارسی‌زبانان و رفع مشکلات مربوط به تبدیل تصویر به متن (OCR) در سال 1394 بنیان شد. ایران او سی آر با بهره‌گیری از افراد باتجربه در زمینه هوش مصنوعی، پردازش تصویر و پردازش ابری سعی در ارائه سرویسی شایسته فارسی‌زبانان محترم دارد. پس از انجام تحقیقات و مطالعات و رسیدن به نتایج مطلوب، با طراحی و ارائه سرویس در تمامی پلتفرم‌ها در خدمت فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌باشد.