قوانین و مقررات

بند ۱

تمامی کاربران برای استفاده از خدمات ایران او سی آر باید قوانین و مفاد این توافق‌نامه را مطالعه و سپس اقدام به ثبت‌نام و خرید محصول نمایند.

 

بند ۲

تمامی افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند با استفاده از ایمیل معتبر در ایران او سی آر ثبت‌نام نمایند و از خدمات آن استفاده کنند.

 

بند ۳

مشترکین ایران او سی آر باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود دقت کافی داشته باشند و کلمه عبور خود خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

 

بند ۴

مشترکین ایران او سی آر می‌توانند در صورت فراموشی کلمه عبور با استفاده از ایمیل خود نسبت به بازیابی کلمه عبور اقدام نمایند.

 

بند ۵

عضویت در ایران او سی آر رایگان بوده اما خدمات و سرویس‌های آن شامل هزینه می‌باشد.

 

بند ۶

مشترکین ایران او سی آر با تایید ایمیل ثبت‌نام شده می‌توانند وارد حساب کاربری خود شوند و از خدمات و سرویس‌های ایران او سی آر استفاده کنند.

 

بند ۷

مشترکین ایران او سی آر برای استفاده از خدمات و سرویس‌ها، باید یکی از بسته‌های فعال‌سازی را خریداری نمایند.

 

بند ۸

روند خرید بسته‌ی فعال‌سازی با انتخاب بسته و انتقال به سایت بانک آغاز می‌شود. پس از پرداخت مبلغ در سایت بانک و بازگشت به ایران او سی آر حساب کاربری مشترک به صورت آنلاین فعال می‌شود.

 

بند ۹

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف و بازگشت وجه وجود ندارد.

 

بند ۱۰

خدمات و سرویس‌های ایران او سی آر شامل تبدیل عکس و PDF به متن می‌باشد. برای استفاده از این خدمات و دستیابی به بهترین نتیجه، مشترکین باید قوانین مربوط به ارسال عکس و PDF را رعایت کنند.

 

بند ۱۱

مشترکین ایران او سی آر برای ارسال عکس باید به موارد زیر توجه کنند:

حجم عکس کمتر از ۱ مگابایت باشد.

زمینه‌ی عکس سفید بوده و هیچ رنگ یا نوشته‌ای نداشته باشد.

جهت متن موجود در عکس باید به صورت صحیح باشد و در صورت چپ، راست یا برعکس بودن تصویر باید قبل از ارسال ویرایش شود.

 

بند ۱۲

مشترکین ایران او سی آر برای ارسال PDF باید به موارد زیر توجه کنند:

حجم PDF کمتر از ۱۰ مگابایت باشد.

زمینه‌ی PDF سفید بوده و هیچ رنگ یا نوشته‌ای نداشته باشد.

جهت متن موجود در PDF باید به صورت صحیح باشد و در صورت چپ، راست یا برعکس بودن PDF باید قبل از ارسال ویرایش شود.

 

بند ۱۳

وب‌سایت ایران او سی آر برای تعمیرات دوره‌ای و به‌روزرسانی‌های هفتگی به طور موقت از دسترس خارج می‌شود. مشترکین در این رابطه حق اعتراض ندارند.

 

بند ۱۴

ایران او سی آر این حق را دارد که در هر زمان کلیه‌ی فعالیت‌های وب‌سایت را متوقف نماید. باقی‌مانده‌ی حساب کاربران با توافق و قبل از توقف فعالیت پرداخت می‌شود. مشترکین در این رابطه حق اعتراض ندارند.

 


اشتراک خبرنامه و تخفیفات

ایران او سی آر باهدف پاسخگویی به نیاز فارسی‌زبانان و رفع مشکلات مربوط به تبدیل تصویر به متن (OCR) در سال 1394 بنیان شد. ایران او سی آر با بهره‌گیری از افراد باتجربه در زمینه هوش مصنوعی، پردازش تصویر و پردازش ابری سعی در ارائه سرویسی شایسته فارسی‌زبانان محترم دارد. پس از انجام تحقیقات و مطالعات و رسیدن به نتایج مطلوب، با طراحی و ارائه سرویس در تمامی پلتفرم‌ها در خدمت فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌باشد.